UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zajmijcie sie przymania porządków drogowych zimową porą sypanie odśnieżanie. A nie pchata się bucole w mosty ogarnijcie to co Macie

Zimowy

Anuluj