UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Most wysoki nie moze byc udostepniony dla aut poniewaz jego projekt zaklada ze moze byc uzytkowany tylko i wylacznie przez pojazdy uprzywilejowane Takie jest prawo i trzeba go przestrzegac zeby nie bylo kar

obserwatorelblaga