UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Może rzeczywiście jeszcze jeden most to zbytek. Tak jak ktoś napisał wcześniej, po prostu tunel pod rzeką. Dlaczego nie? Można w Świnoujściu, Gdańsku, można i tutaj.

Ja też tu mieszkam

Anuluj