UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Może rzeczywiście jeszcze jeden most to zbytek. Tak jak ktoś napisał wcześniej, po prostu tunel pod rzeką. Dlaczego nie? Można w Świnoujściu, Gdańsku, można i tutaj.
Ja też tu mieszkam
Może rzeczywiście jeszcze jeden most to zbytek. Tak jak ktoś napisał wcześniej, po prostu tunel pod rzeką. Dlaczego nie? Można w Świnoujściu, Gdańsku, można i tutaj.
Ja też tu mieszkam