89
27.12.2021

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Zimowy - Ty naucz się pisać cymbale
(2021.12.27)
@RobertKoliński - Bezmózg jesteś
(2021.12.27)
@RobertKoliński - Ja też pamiętam jak raz byłeś za mostem po tygodniu prawie za później już tylko przeciw. A towarzysz to czym podpiera swoją wiedzę że tak powiem jakieś studia w tym kierunku może praca zawodowa była bo już nie rozumie chyba nikt w Elblągu nie rozumie że taka wiedza a brak sukcesów zawodowych jak to tu ludzie piszą. Czasem czytająć komentarze towarzysza mam wrażenie że czytam niespełniony życiorys Nikosia Dyzmy albo elbląskiego Robercika K
(2021.12.27)
Adrian jemu każe udawać przygłupa żeby odwrócić uwagę od innych lewackich przygłupów na których Adrianowi zależy
(2021.12.27)
Lex TVN zawetowany. Pali się pisowi przy tyłku, oj pali
(2021.12.27)

info

6  
  9
Nie zatrudnia się ludzi mądrzejszych od siebie, którzy przeszkodzą w karierze. Ilu mądrych ludzi bez sukcesów a na stołkach niedouczeni cwaniacy, donosiciele, kable i wazeliniarze.
Ewellina (2021.12.27)
o tu jest przykład otępienia popleśniowego, człowiek mózgu od mózgoczaszki nie odróżnia, jest pewnikiem, że grzyb zdemolował mu mózg
foliarz grzybiarz (2021.12.27)
@Ewellina - No tak w całej Polsce nie ma pracy dla ludzi z jego wykształceniem
(2021.12.27)
Nalezy ograniczyc ruch na Starym Mieście? XD
Filozofia xd (2021.12.27)
Ja bez badań podpowiem. Wiadukt na Zatorze kosztował 50 baniek. Pieniędzy nie ma i nie będzie na takie fanaberie jak nowy most. Nawet na koncert w sylwestrowa noc ni ma. .Tym bardziej ze grunty pod poszerzenie mostu w ciągu Al Tysiąclecia sprzedano za bezcen. .. Jest jednak pomysł. .Towarzysze z ZSMP (wystarczy zwołać)w czynie społecznym go własnymi rękami zbudują. .. Do dzieła, ruszcie z posad bryle swiata :)
Pipi (2021.12.28)

info

4  
  0