A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Zimowy - Ty naucz się pisać cymbale
@RobertKoliński - Bezmózg jesteś
@RobertKoliński - Ja też pamiętam jak raz byłeś za mostem po tygodniu prawie za później już tylko przeciw. A towarzysz to czym podpiera swoją wiedzę że tak powiem jakieś studia w tym kierunku może praca zawodowa była bo już nie rozumie chyba nikt w Elblągu nie rozumie że taka wiedza a brak sukcesów zawodowych jak to tu ludzie piszą. Czasem czytająć komentarze towarzysza mam wrażenie że czytam niespełniony życiorys Nikosia Dyzmy albo elbląskiego Robercika K
Adrian jemu każe udawać przygłupa żeby odwrócić uwagę od innych lewackich przygłupów na których Adrianowi zależy
Lex TVN zawetowany. Pali się pisowi przy tyłku, oj pali
Nie zatrudnia się ludzi mądrzejszych od siebie, którzy przeszkodzą w karierze. Ilu mądrych ludzi bez sukcesów a na stołkach niedouczeni cwaniacy, donosiciele, kable i wazeliniarze.
o tu jest przykład otępienia popleśniowego, człowiek mózgu od mózgoczaszki nie odróżnia, jest pewnikiem, że grzyb zdemolował mu mózg
@Ewellina - No tak w całej Polsce nie ma pracy dla ludzi z jego wykształceniem
Nalezy ograniczyc ruch na Starym Mieście? XD
Ja bez badań podpowiem. Wiadukt na Zatorze kosztował 50 baniek. Pieniędzy nie ma i nie będzie na takie fanaberie jak nowy most. Nawet na koncert w sylwestrowa noc ni ma. .Tym bardziej ze grunty pod poszerzenie mostu w ciągu Al Tysiąclecia sprzedano za bezcen. .. Jest jednak pomysł. .Towarzysze z ZSMP (wystarczy zwołać)w czynie społecznym go własnymi rękami zbudują. .. Do dzieła, ruszcie z posad bryle swiata :)