Wybrany wątek opinii
Fajnie, a jak cos to będzie gadka, że nie mają kasy w budżecie przez PiS i gotowe. A czemu nie można poszerzyć mostu UE, znaczy zbudować dwupasmówki? No i co z rządowym programem "Mosty dla regionów"? Czy wladze Elbląga ubiegaly się o środki?
Do moderacji
Odpowiedz
53
15
@Do_pomorskiego - Nie ubiegaly sie, bo jasnie pan nie bedzie z tym rzadem rozmawiał0.Nawet przy spotkaniu z przedszkolakami mowi, ze ten rzad jest beeee.
Do moderacji
Odpowiedz
5
2