Wybrany wątek opinii

Budujmy metro ! To bedzie hit na skalę światową!
(2021.12.27)
Z metrem może być taki problem, że nie ma jak sprzedać działy, zarobienie znikome i lepiej zrobić drugi tor na kolej nadzalewową.
p .s (2021.12.28)
@p .s - eurodeputowani stawiają bardziej na kolej raczej, więc z funduszami na arterie drogowe trochę jak z badaniami kosmicznymi, pieniędzy nie ma, ale politycznie może sondy będą lepsze
(2021.12.28)
Powrót do komentarzy