Wybrany wątek opinii
Budujmy metro ! To bedzie hit na skalę światową!
Do moderacji
Odpowiedz
4
1
Z metrem może być taki problem, że nie ma jak sprzedać działy, zarobienie znikome i lepiej zrobić drugi tor na kolej nadzalewową.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
@p .s - eurodeputowani stawiają bardziej na kolej raczej, więc z funduszami na arterie drogowe trochę jak z badaniami kosmicznymi, pieniędzy nie ma, ale politycznie może sondy będą lepsze
Do moderacji
Odpowiedz
0
0