UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

LEWICA która publicznie nawołuje do zwalniania pracowników za brak przyjęcia szczepionki regularnie co 9 miesięcy jest SKOŃCZONA. Już nie mówiąc że preparat zwiększa transmisje zamiast redukować. Ale oni chcą by zabrakło pracowników. .. Nastąpi wtedy paraliż gospodarki a winę zrzucą na magiczne "zerwane łańcuchy dostaw".

tfu

Anuluj