UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ja to bym pisi podal do sadu za segregacje ludzi i wyzysk lepiej zarabiajacych na rzecz biedniejszych. Jak chca wspierac mniej zarabiajacych, to niech sobie z wyplat na ten cel potracaja. Janosik Matełusz vel Pinokio niech im da ze sprzedazy dzialek.
Jamci