UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

LEWICA która publicznie nawołuje do zwalniania pracowników za brak przyjęcia szczepionki regularnie co 9 miesięcy jest SKOŃCZONA. Już nie mówiąc że preparat zwiększa transmisje zamiast redukować. Ale oni chcą by zabrakło pracowników. .. Nastąpi wtedy paraliż gospodarki a winę zrzucą na magiczne "zerwane łańcuchy dostaw".

tfu