UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
LEWICA która publicznie nawołuje do zwalniania pracowników za brak przyjęcia szczepionki regularnie co 9 miesięcy jest SKOŃCZONA. Już nie mówiąc że preparat zwiększa transmisje zamiast redukować. Ale oni chcą by zabrakło pracowników. .. Nastąpi wtedy paraliż gospodarki a winę zrzucą na magiczne "zerwane łańcuchy dostaw".
tfu