UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Inflacja szybko nie osłabnie. Trzeba wziąć pod uwagę wielką podwyżkę cen prądu i gazu, w niedalekiej przyszłości wody, ciepła. To wszystko odbije się już w marcu, kwietniu, gdy znikną zapasy magazynowe, na cenach artykułów codziennego użytku, poczynając od łyżek stołowych, poprzez radioodbiorniki, telewizory, a kończąc na wszystkim, co jest prądożerne, gazożerne i wymagające wody przy produkcji. Część da się zwalić na Rosję (a mogliśmy podpisać kontrakt na gaz z Rosją, jak uczynił to pragmatyczny Orban, nasz wyszehradzki druh), część na USA lecz lwią część winy ponosi Partia i NBP za politykę strachu przed ubogimi ludźmi i bogatymi też. Po cholerę było płacić 500+ wszystkim?. A co z rosnącym niebotycznie długiem publicznym, który już sięga kwoty półtora biliona złotych? Wszystko to mamy dzięki Bogu i Partii.