UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ja to bym pisi podal do sadu za segregacje ludzi i wyzysk lepiej zarabiajacych na rzecz biedniejszych. Jak chca wspierac mniej zarabiajacych, to niech sobie z wyplat na ten cel potracaja. Janosik Matełusz vel Pinokio niech im da ze sprzedazy dzialek.

Jamci