UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jest na portalu paru hejterów. No cóż Hejter (z ang. nienawistnik), musi gdzieś się wywnętrzyć. Lepiej, że tu, niż na ulicy.


Anuluj