UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jest na portalu paru hejterów. No cóż Hejter (z ang. nienawistnik), musi gdzieś się wywnętrzyć. Lepiej, że tu, niż na ulicy.
Jest na portalu paru hejterów. No cóż Hejter (z ang. nienawistnik), musi gdzieś się wywnętrzyć. Lepiej, że tu, niż na ulicy.