A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Niszczlewactwo - Zauważ, ze komuchy Polskę od 1945 do 1989 rozłożyli, a PIS rozwalił wszystko od 2015 do 2021,Pis jednak jest lepszy.
@RobertKoliński - Taki przyrost, bo prądu co chwila nie było, z nudów - o kurcze co ja piszę, jeszcze neokomuna weźmie przykład. No ale bez prądu trolli pisowskich nikt by nie czytał.
@RobertKoliński - pytanie do portelu, czy przewiduje dla tego pana, za te wyzwiska i grozby - ban na zawsze? dla czlowieka z opcji politycznej ktora 'miluje wszystkich'?
Święte słowa. Mamy najlepszy rząd od czasu odzyskania przez Polskę niepodległości. Ludziom naprawdę żyje się tak dobrze jak nigdy w naszej historii. Uruchomiono znakomite programy socjalne, są pieniądze dla dzieci i emerytów. Fakt cwaniakom urywa się koryto bo zrobimy z nimi porządek w ramach polskiego nowego ładu i przez to wściekłe i bez rozumnie atakują rządy Prawa i Sprawiedliwości.
Nie jestem za, Lewica ale szanuję Panią Poseł bo przynajmniej się stara coś dla Elbląga i regionu wywalczyć można podejść na ulicy i spokojnie z nią porozmawiać. Nasi przedstawiciele z regionu w Sejmie powinni się od niej uczyć. Mam nadzieję, że szybko się nie wypali. ..
@TeofilSkorupa - Albo masz coś z głową, albo jaja sobie robisz. Przykre to co piszesz, gdy tysiące ludzi w Polsce nie stać na kupno leków, jedzenia. Nigdy takiej biedy nie było - nigdy.
@kiki - Skoro to czytasz i komentujesz masz podzielną uwagę to bez sensu jest Twój komentarz. Bez sensu jak te marzenia ściętej głowy o obniżeniu podatków. Do bigosu mieszania się weź nie do klawiatury.