UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Święte słowa. Mamy najlepszy rząd od czasu odzyskania przez Polskę niepodległości. Ludziom naprawdę żyje się tak dobrze jak nigdy w naszej historii. Uruchomiono znakomite programy socjalne, są pieniądze dla dzieci i emerytów. Fakt cwaniakom urywa się koryto bo zrobimy z nimi porządek w ramach polskiego nowego ładu i przez to wściekłe i bez rozumnie atakują rządy Prawa i Sprawiedliwości.
TeofilSkorupa