UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Święte słowa. Mamy najlepszy rząd od czasu odzyskania przez Polskę niepodległości. Ludziom naprawdę żyje się tak dobrze jak nigdy w naszej historii. Uruchomiono znakomite programy socjalne, są pieniądze dla dzieci i emerytów. Fakt cwaniakom urywa się koryto bo zrobimy z nimi porządek w ramach polskiego nowego ładu i przez to wściekłe i bez rozumnie atakują rządy Prawa i Sprawiedliwości.

TeofilSkorupa

Anuluj