A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Najlepszy pomysł lewicy na walkę z inflacja to powrót do 49 województw :D i zwiększenie biurokracji :D
Ćmoku, żeby nie UE, to byśmy dawno wojnę domową (marzenie kaczki), w Polsce mieli
Cieszcie się że rządzi PiS bo gdyby rządzili P O i PSL i SLD to byśmy po śmietnikach chodzili. Zapomnieliscie co nam zgotowali, tyranie do końca życie, podwyżki 5 zl dla emerytów. A podwyżki na wszystko były jeszcze większą.
@RobertKoliński - Ale trudno Ci pisać by Twojego największego pana (PIS), nie urazić, co nie?
Cieszył bym się, gdyby PIS rządził. PiS tylko próbuje rządzić, a to różnica.
Pis to też lewica
A po co on ma to robić? Przecież lepiej żyć z zasiłków i pomocy państwa
@PapaSmurf - Otóż zmniejszenie do 16 województw nie zmniejszyło biurokracji a wręcz ja zwiększyło wprowadzając sejmiki i inne dziwne Stanowska oraz urzędy
@RobertKoliński - Skoro komuniści mają takich "fachowców "jak Ty to dlaczego i rządy rozkładają na łopatki kazde państwo w którym rządzili rządzą? Dlaczego w Polsce przez 50 lat waszych rządów nie ma dobrobytu Dlaczego zwykły robotnik który powinien miłować komunistów wszak chodzi im o jego dobro Dlaczego ten robotnik musiał narażać życie zdrowie wolność Dlaczego musiał przelać krew aby odsunąć was od władzy możesz mi to wyjaśnić bo za cholere tego nie rozumem. Gdziekolwiek się pojawicie od razu wiadomo że będzie porażka. Tylko nie zaczynaj mnie tu wyzywać od anonimowych trolli choć raz zachowaj się i odpowiedź