UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Nie jestem za, Lewica ale szanuję Panią Poseł bo przynajmniej się stara coś dla Elbląga i regionu wywalczyć można podejść na ulicy i spokojnie z nią porozmawiać. Nasi przedstawiciele z regionu w Sejmie powinni się od niej uczyć. Mam nadzieję, że szybko się nie wypali. ..