UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Święte słowa. Mamy najlepszy rząd od czasu odzyskania przez Polskę niepodległości. Ludziom naprawdę żyje się tak dobrze jak nigdy w naszej historii. Uruchomiono znakomite programy socjalne, są pieniądze dla dzieci i emerytów. Fakt cwaniakom urywa się koryto bo zrobimy z nimi porządek w ramach polskiego nowego ładu i przez to wściekłe i bez rozumnie atakują rządy Prawa i Sprawiedliwości.

TeofilSkorupa