Wybrany wątek opinii

A mój pomysł jest by lewica siedziała cicho i przestała mącić.
(2021.12.21)
Święte słowa. Mamy najlepszy rząd od czasu odzyskania przez Polskę niepodległości. Ludziom naprawdę żyje się tak dobrze jak nigdy w naszej historii. Uruchomiono znakomite programy socjalne, są pieniądze dla dzieci i emerytów. Fakt cwaniakom urywa się koryto bo zrobimy z nimi porządek w ramach polskiego nowego ładu i przez to wściekłe i bez rozumnie atakują rządy Prawa i Sprawiedliwości.
TeofilSkorupa (2021.12.21)
@TeofilSkorupa - Albo masz coś z głową, albo jaja sobie robisz. Przykre to co piszesz, gdy tysiące ludzi w Polsce nie stać na kupno leków, jedzenia. Nigdy takiej biedy nie było - nigdy.
­­­­­­Np (2021.12.21)
@TeofilSkorupa - na ale trolle pisu podobno 3800 na rękę, tak słyszałem.
­­­­­­Np (2021.12.21)
tak wam wygodnie, żebraczym pisowcom
(2021.12.21)
@TeofilSkorupa - i dzięki twojemu rządowi ją stracimy, syf, muł bagienny
(2021.12.21)
To jest prawda. Łatwej złapać w życiu "muchę"niż znaleźć tysiąc nowej lewicy pomocników niż jednego prawdziwego.
(2021.12.25)
To jest prawda nie tylko w odniesieniu do interesów, lecz i do wszystkich sytuacji wymagających przywódcy. .Nie można współpracy i lojalności nakładać innych ludzi i nakazywać. Na dwie rzeczy trzeba zasłużyć.
(2021.12.25)
@TeofilSkorupa - Jakby wszyscy poszli na wybory to byście 20 procent poparcia nie mieli
Paweł 678 (2021.12.25)
Powrót do komentarzy