A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
PiS zobaczymy jak bedzie głosować!!!!!
Mam nadzieje ze Wojewoda i vive Wojewoda zablokują te inwestycje z PiSu!!!!!
to co caly ten las trzeba bedzie wyciac, aby postawic tam fotowoltanike, czy ja moze beda montowac na czubkach drzew, a nie drzewa wytna, na kilku metrach maja jedno drzewo, kilka metrow to kilka zlotych a drzewo ile warte jest drzewo? zalezy jakie duze pol tony, tona, a kilogram drewna? ktos tu zrobi dobre kokosy, czy naprawde w Elblagu nie ma nikogo, kto by ta fortune mogl przygarnac lokalnie, bo az szkoda oddawac to jakims koreanczykom. .. .. Zmartwiony. .. bardziej niz Kolinski.
@lubie.kefir - Widzę, że tobie kartki na żywność i zapisy do komitetów kolejkowych na powrót się marzą. Nie doczekanie twoje. Jak tam sondaż poparcia? Prawie 2 punkty za Konfederacją. Haha. Dalej, "odpalaj się"3,2,1 START
@lubie.kefir - Przypomnę tylko, że teraz to łapczywy PIS zdziera z nas ostatnie ubrania, PO już nie rządzi.
co za dramat. .. dziełke która jest bardzo dobrze skomunikowana na której pownny byc jakies fabryki magazyny czy cos sprzedadza na panele. .. .tez mi ekologia skoro najpierw trzeba wyciac 190h lasu. .. .
No i bardzo dobrze, może to rozpocznie zdecydowane zagospodarowywanie Terkawki.
Tyle lat dęcia o terenach inwestycyjnych na Terkawce. Ten teren miał aktywizować Elbląg, dać nowe miejsca pracy, centra logistyczne, nowe zakłady wytwórcze itp. Żaden z tych punktów planu nie jest tutaj spełniony. Fotowoltaika może powstać na kompletnych nieużytkach, nie zaś na strategicznym terenie inwestycyjnym Miasta Elbląga. Naginanie rzeczywistości o nagle odkrytym fakcie o wysokości nalotów na lotnisko aeroklubu, itp. itd. to niezła ściema. Chyba czas na referendum i wdrożenie procedury impeachmentu
Drewno sfinansuje inwestycję do spółki z jakąś dotacją i będzie pięknie. .. Gratulacje dla władz miasta. Genialny interes !
Urraa. Bedzie na nowe pomniki w miescie. Moze i wrobel sobie tez postawi za zaslugi dla miasta i zupelny brak zdrowego rozsadku przy planowaniu czegokolwiek w tym miescie?