UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Urraa. Bedzie na nowe pomniki w miescie. Moze i wrobel sobie tez postawi za zaslugi dla miasta i zupelny brak zdrowego rozsadku przy planowaniu czegokolwiek w tym miescie?
avecezar
Urraa. Bedzie na nowe pomniki w miescie. Moze i wrobel sobie tez postawi za zaslugi dla miasta i zupelny brak zdrowego rozsadku przy planowaniu czegokolwiek w tym miescie?
avecezar