UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Urraa. Bedzie na nowe pomniki w miescie. Moze i wrobel sobie tez postawi za zaslugi dla miasta i zupelny brak zdrowego rozsadku przy planowaniu czegokolwiek w tym miescie?

avecezar

Anuluj