Wybrany wątek opinii

co za dramat. .. dziełke która jest bardzo dobrze skomunikowana na której pownny byc jakies fabryki magazyny czy cos sprzedadza na panele. .. .tez mi ekologia skoro najpierw trzeba wyciac 190h lasu. .. .
(2021.11.26)
O jakim lesie mówisz? Byłeś tam? G. .wiesz a piszesz.
Fer (2021.11.26)
@Fer - Mieszkam blisko i lubię spacerowac okólnikiem. Tak, to jest las, widzę drzewa zamiast kominów. Wg ciebie las to co innego oprócz drzew? Patrząc na zdjęcie widzę las. Każde drzewo w tym lesie ciężko pracuje by przefiltrować te zatęchłe powietrze dla ciebie, za darmo! Są lepsze lokalizacje pod panele. Nawet dachy blokow sielanki i zawady oraz jaru plaskie jak klata Agaty Dudy.
Art :) (2021.11.27)
@Art :) - Nie to nie las. To samosiejki syfu a nie szlachetne drzewa. Moje 100ha konopi więcej wytworzyło tlenu niż ten las przez swój żywot.
Fer (2021.11.27)
Powrót do komentarzy