Wybrany wątek opinii
Tyle lat dęcia o terenach inwestycyjnych na Terkawce. Ten teren miał aktywizować Elbląg, dać nowe miejsca pracy, centra logistyczne, nowe zakłady wytwórcze itp. Żaden z tych punktów planu nie jest tutaj spełniony. Fotowoltaika może powstać na kompletnych nieużytkach, nie zaś na strategicznym terenie inwestycyjnym Miasta Elbląga. Naginanie rzeczywistości o nagle odkrytym fakcie o wysokości nalotów na lotnisko aeroklubu, itp. itd. to niezła ściema. Chyba czas na referendum i wdrożenie procedury impeachmentu
Do moderacji
Odpowiedz
19
0
@pioan - Mówi sìę-nie robi się.
Do moderacji
Odpowiedz
2
0