UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
to co caly ten las trzeba bedzie wyciac, aby postawic tam fotowoltanike, czy ja moze beda montowac na czubkach drzew, a nie drzewa wytna, na kilku metrach maja jedno drzewo, kilka metrow to kilka zlotych a drzewo ile warte jest drzewo? zalezy jakie duze pol tony, tona, a kilogram drewna? ktos tu zrobi dobre kokosy, czy naprawde w Elblagu nie ma nikogo, kto by ta fortune mogl przygarnac lokalnie, bo az szkoda oddawac to jakims koreanczykom. .. .. Zmartwiony. .. bardziej niz Kolinski.
zmart..