Wybrany wątek opinii

Mówcie co chcecie ale 2.5 mln rocznie to konkretne pieniądze.
Takie buty (2021.11.26)
@Takie buty - Tyle co roku (i więcej nawet)to ratuszowiki milionerom dokładają z naszych kieszeni w zwolnieniach z miejskich opłat, danin i podatków, w prywaciarskich drogach dla pazernej burzuazji czy inszych zaPOmogach płynących szerokim strumieniem z kasy miejskiej do najchciwszych z chciwych, czyli burżuazji i wyzyskiwaczy. [zdj. Przedsiębiorcy-złodzieje zgarnęli antykryzysowe tarcze, kupili za to nieruchomości i luksusowe samochody (OK, muszą na nie poczekać, bo są przestoje, ale jednak), a jak tarcze się skończyły, to wykorzystali okazję, by pod płaszczykiem inflacji podwyższyć ceny/marże (taki quasi-efekt capuccino). Za tę zaś kasę zaraz ruszą na Zanzibary, żeby jeszcze wykorzystać koniunkturę. A jak się skończy, to zwolnią pracowników, bo nie będzie hajsu na kolejne postojowe:)Tak właśnie działa złodziejski "wolny rynek"w złodziejskiej, dręczącej i wyzyskującej od 32 lat pracowników, zaś w spasioną rzyć wchodzącej złodziejskiemu kapitałowi, Polsce. To teraz już wiecie, skąd wzięła się dziś inflacja nad Wisłą. ] #TarczaAntykryzysowa, #roszczeniowcy, #pazerność, #egoizm, #inflacja, #TaxTheRich! 🚩
lubie.kefir (2021.11.26)
@lubie.kefir - Często pan propagujesz okradanie ludzi tylko dlatego że są bogaci. A gdzie konstytutycjne równouprawnienie ?
System (2021.11.26)
@lubie.kefir - Jedni pracują i budują swoje firmy. Inni przychodzą i mówią "tax the Rich"(nie będę robił - oddawaj kasę ). Widać po której stronie jesteś. Tobie się po prostu należy. Tylko wstydu ci brak
Taka sytuacja (2021.11.26)
@System - Odpowiadam: - No na razie to przez 32 lata wyzyskiwacze i burżuje okradają Polaków na wszystkim - pensjach, stawkach, umowach o pracę (!), emeryturach i przyszłości - a do tego nachapać już się nawet nie mogą pompując szmal na konta w ramach różnych Tarcz Antykryzysowych dla byznesu po 1989 roku i bardziej współcześnie też. Zatem - jak już kapitał zwróci Polakom to, co im przez te ponad 3 dekady ukradł - ekhem, SPRYWATYZOWAŁ!, naturalnie - to pomyślimy wtedy ok. 2060 roku o jakiejś laurce dla pasożytów tuczących się naszym kosztem:)#TakBędzie! #TaxTheRich #WszystkieZwierzętaSąRówne! 🚩 #zarobasy
lubie.kefir (2021.11.26)
@lubie.kefir - Widzę, że tobie kartki na żywność i zapisy do komitetów kolejkowych na powrót się marzą. Nie doczekanie twoje. Jak tam sondaż poparcia? Prawie 2 punkty za Konfederacją. Haha. Dalej, "odpalaj się"3,2,1 START
(2021.11.26)
@lubie.kefir - Przypomnę tylko, że teraz to łapczywy PIS zdziera z nas ostatnie ubrania, PO już nie rządzi.
(2021.11.26)
Powrót do komentarzy