61
26.11.2021

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@lubie.kefir - Jedni pracują i budują swoje firmy. Inni przychodzą i mówią "tax the Rich"(nie będę robił - oddawaj kasę ). Widać po której stronie jesteś. Tobie się po prostu należy. Tylko wstydu ci brak
Taka sytuacja (2021.11.26)
@System - Odpowiadam: - No na razie to przez 32 lata wyzyskiwacze i burżuje okradają Polaków na wszystkim - pensjach, stawkach, umowach o pracę (!), emeryturach i przyszłości - a do tego nachapać już się nawet nie mogą pompując szmal na konta w ramach różnych Tarcz Antykryzysowych dla byznesu po 1989 roku i bardziej współcześnie też. Zatem - jak już kapitał zwróci Polakom to, co im przez te ponad 3 dekady ukradł - ekhem, SPRYWATYZOWAŁ!, naturalnie - to pomyślimy wtedy ok. 2060 roku o jakiejś laurce dla pasożytów tuczących się naszym kosztem:)#TakBędzie! #TaxTheRich #WszystkieZwierzętaSąRówne! 🚩 #zarobasy
lubie.kefir (2021.11.26)
@lubie.kefir - A widziałeś żeby koryto urwało im się przez ostatnich 30 lat?
Klakier (2021.11.26)
@Klakier - Nie, ale mnie tu wtedy nie było - i fakt, że POzwoliliście dziaderskim pazerniakom a wyzyskiwaczom rozpuścić się jak dziadowskie bicze nie znaczy jeszcze, że tak będzie wiecznie:)#TaxTheRich 🚩
lubie.kefir (2021.11.26)
@Beka - Jak byś latał to byś wiedział, a żeś głupi, niedoczytany to nie wiesz.
(2021.11.26)
i to jest gwoźdź do trumny Elbląga
(2021.11.26)

info

13  
  2
Skandal!!!!! To ostatnia kadencja Missanów i Wróblewskiego. Wystarczy.
(2021.11.26)
Zaoranie najlepszego terenu inwestycyjnego w mieście na jakieś panele słoneczne to kryminał. Niech przeniosą to lotnisko albo nawet zlikwidują bo ono miejsc pracy nie da żadnych, a wręcz przeszkadza warkoczącym złomem. Czuje tu gruby wałek
Upadły Harley (2021.11.26)

info

20  
  2
kto głosował ? Łapki w górę. Wybraliście to macie. Następnym razem tak samo wybierzecie bo : "my możemy trawę / mirabelki jeść aby PIS nie był u władzy ".
hrabia_George (2021.11.26)

info

7  
  0
I to ukazuje stan umysłowy Elblążan -wybierają najgorszy chłam "aby tylko PiS nie wygrał""na złość babci odmrożę sobie uszy"
(2021.11.26)