A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@lubie.kefir - Jedni pracują i budują swoje firmy. Inni przychodzą i mówią "tax the Rich"(nie będę robił - oddawaj kasę ). Widać po której stronie jesteś. Tobie się po prostu należy. Tylko wstydu ci brak
@lubie.kefir - A widziałeś żeby koryto urwało im się przez ostatnich 30 lat?
@Beka - Jak byś latał to byś wiedział, a żeś głupi, niedoczytany to nie wiesz.
i to jest gwoźdź do trumny Elbląga
Skandal!!!!! To ostatnia kadencja Missanów i Wróblewskiego. Wystarczy.
Zaoranie najlepszego terenu inwestycyjnego w mieście na jakieś panele słoneczne to kryminał. Niech przeniosą to lotnisko albo nawet zlikwidują bo ono miejsc pracy nie da żadnych, a wręcz przeszkadza warkoczącym złomem. Czuje tu gruby wałek
kto głosował ? Łapki w górę. Wybraliście to macie. Następnym razem tak samo wybierzecie bo : "my możemy trawę / mirabelki jeść aby PIS nie był u władzy ".
I to ukazuje stan umysłowy Elblążan -wybierają najgorszy chłam "aby tylko PiS nie wygrał""na złość babci odmrożę sobie uszy"