UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

to co caly ten las trzeba bedzie wyciac, aby postawic tam fotowoltanike, czy ja moze beda montowac na czubkach drzew, a nie drzewa wytna, na kilku metrach maja jedno drzewo, kilka metrow to kilka zlotych a drzewo ile warte jest drzewo? zalezy jakie duze pol tony, tona, a kilogram drewna? ktos tu zrobi dobre kokosy, czy naprawde w Elblagu nie ma nikogo, kto by ta fortune mogl przygarnac lokalnie, bo az szkoda oddawac to jakims koreanczykom. .. .. Zmartwiony. .. bardziej niz Kolinski.

zmart..

Anuluj