A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@pioan - Mówi sìę-nie robi się.
O jakim lesie mówisz? Byłeś tam? G. .wiesz a piszesz.
Panele do których konserwator przyjeżdża raz na 6 miesięcy umieszczą na najlepiej skomunikowanym terenie inwestycyjnym w Elblągu. A fabryki do których transport jest ciągły pobudowali w krańcu Elbląga przez który prowadzą jedyne drogi dojazdowe. TO JEST WIELKI PRZEKRĘT
Najlepszym miejscem na panele bylaby modrzewina. i blizej slonca. :-)
@Fer - Mieszkam blisko i lubię spacerowac okólnikiem. Tak, to jest las, widzę drzewa zamiast kominów. Wg ciebie las to co innego oprócz drzew? Patrząc na zdjęcie widzę las. Każde drzewo w tym lesie ciężko pracuje by przefiltrować te zatęchłe powietrze dla ciebie, za darmo! Są lepsze lokalizacje pod panele. Nawet dachy blokow sielanki i zawady oraz jaru plaskie jak klata Agaty Dudy.
Fermy. .. .. kury będą hodować??
Ferma to jest kurza, a nie fotowoltaiczna.
Ferma to jest kurza. Jeżeli nie wiesz to nie pisz glupot.
@Art :) - Nie to nie las. To samosiejki syfu a nie szlachetne drzewa. Moje 100ha konopi więcej wytworzyło tlenu niż ten las przez swój żywot.
Ale przecież to teren zalesiony! No chyba, że szybko okaże się że to byli "inwestorzy z Kataru".