61
26.11.2021

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@pioan - Mówi sìę-nie robi się.
(2021.11.26)
O jakim lesie mówisz? Byłeś tam? G. .wiesz a piszesz.
Fer (2021.11.26)
Panele do których konserwator przyjeżdża raz na 6 miesięcy umieszczą na najlepiej skomunikowanym terenie inwestycyjnym w Elblągu. A fabryki do których transport jest ciągły pobudowali w krańcu Elbląga przez który prowadzą jedyne drogi dojazdowe. TO JEST WIELKI PRZEKRĘT
(2021.11.26)

info

9  
  0
Najlepszym miejscem na panele bylaby modrzewina. i blizej slonca. :-)
Lis (2021.11.27)

info

3  
  1
@Fer - Mieszkam blisko i lubię spacerowac okólnikiem. Tak, to jest las, widzę drzewa zamiast kominów. Wg ciebie las to co innego oprócz drzew? Patrząc na zdjęcie widzę las. Każde drzewo w tym lesie ciężko pracuje by przefiltrować te zatęchłe powietrze dla ciebie, za darmo! Są lepsze lokalizacje pod panele. Nawet dachy blokow sielanki i zawady oraz jaru plaskie jak klata Agaty Dudy.
Art :) (2021.11.27)
Fermy. .. .. kury będą hodować??
Qwertypoiu (2021.11.27)
Ferma to jest kurza, a nie fotowoltaiczna.
Lol (2021.11.27)
Ferma to jest kurza. Jeżeli nie wiesz to nie pisz glupot.
(2021.11.27)
@Art :) - Nie to nie las. To samosiejki syfu a nie szlachetne drzewa. Moje 100ha konopi więcej wytworzyło tlenu niż ten las przez swój żywot.
Fer (2021.11.27)
Ale przecież to teren zalesiony! No chyba, że szybko okaże się że to byli "inwestorzy z Kataru".
pioan (2021.11.27)

info

6  
  1