Wybrany wątek opinii

I to ukazuje stan umysłowy Elblążan -wybierają najgorszy chłam "aby tylko PiS nie wygrał""na złość babci odmrożę sobie uszy"
(2021.11.26)
PiS zobaczymy jak bedzie głosować!!!!!
(2021.11.26)
Mam nadzieje ze Wojewoda i vive Wojewoda zablokują te inwestycje z PiSu!!!!!
(2021.11.26)
Powrót do komentarzy