Wybrany wątek opinii
I to ukazuje stan umysłowy Elblążan -wybierają najgorszy chłam "aby tylko PiS nie wygrał""na złość babci odmrożę sobie uszy"
Do moderacji
Odpowiedz
9
4
PiS zobaczymy jak bedzie głosować!!!!!
Do moderacji
Odpowiedz
4
0
Mam nadzieje ze Wojewoda i vive Wojewoda zablokują te inwestycje z PiSu!!!!!
Do moderacji
Odpowiedz
10
1