UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
kto głosował ? Łapki w górę. Wybraliście to macie. Następnym razem tak samo wybierzecie bo : "my możemy trawę / mirabelki jeść aby PIS nie był u władzy ".
hrabia_George
kto głosował ? Łapki w górę. Wybraliście to macie. Następnym razem tak samo wybierzecie bo : "my możemy trawę / mirabelki jeść aby PIS nie był u władzy ".
hrabia_George