Wybrany wątek opinii

Skandal!!!!! To ostatnia kadencja Missanów i Wróblewskiego. Wystarczy.
(2021.11.26)
Czyli będziesz głosować na PiS kowidowcu?
PiesekLeszek (2021.11.28)
Powrót do komentarzy