Wybrany wątek opinii
Skandal!!!!! To ostatnia kadencja Missanów i Wróblewskiego. Wystarczy.
Do moderacji
Odpowiedz
12
1
Czyli będziesz głosować na PiS kowidowcu?
Do moderacji
Odpowiedz
0
4