A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
No to juž idą na maxa NIE kryją się już, Bo I chyba nie wiedzą, że dziecko ma więcej rozumu, talkie miejsce na fotowoltanikę, przecież ją można wcisnąć wszędzie na dachu, na cmentarzu na wyeksploatowanych kopalniach, na pustyni na morzu, jeziorze, wszedzie. .wymogi pod tą inwestycję Panie Prezydencie to 2-3 zĺ za m2,jesteście specami od pędzlowania działek, to Dlaczego działkę przy ponad 100 000 mieście przy świetnie skomunikowanej drodze S22 wartej 150- 200 zł za m2 chcece oddac firmie, która Wam przecież NIE da tych pieniedzy, wydaje mi się że jeśli to nie głupota to w innym wypadku biuro antykorubcyjne będzie miało co robić.
Mówcie co chcecie ale 2.5 mln rocznie to konkretne pieniądze.
Nie zgadzam się kury nie bedo sie nieśli i krowy mleka nie bedo dawały. Ja się pytam po co to komu? Przecież to przycionga zaraze.
Wydzierżawić ziemię za 13 tys/ha to chyba dobra cena co? Inwestycja nie taka jakby chciała część mieszkańców ale ważne że przychód dla miasta. Będzie na inwestycje
Popatrzcie jak to ludzie nie mają pojęcia, - wychodzi nieco ponad 1 zl za m2,czy jedzie z nami prokurator. Ço za bezsensowny biznes, założę się, że w krótkim czasie zmienią koncepcje zagospodarowania przynajmniej częsci tego terenu.
Tragedia tragedii. Ot i rządzący wymyślili, normalnie BRAWA z tym ze na pustej sali !!!
@lubie.kefir - Często pan propagujesz okradanie ludzi tylko dlatego że są bogaci. A gdzie konstytutycjne równouprawnienie ?
Juz niedlugo będziemy mieli darmową energię. Oczywiscie na początek będzie platna, ale to będą grosze w porownaniu do dzisiejszych cen. Tesla opracowal to juz na przelomie XIX i XX wieku. A Ziemia idzie w wyzszy wymiar i zycie tych ktorzy wzniosą sie razem z planetą zamieni siě mozna smialo powiedziec w bajkę.