61
26.11.2021

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
No to juž idą na maxa NIE kryją się już, Bo I chyba nie wiedzą, że dziecko ma więcej rozumu, talkie miejsce na fotowoltanikę, przecież ją można wcisnąć wszędzie na dachu, na cmentarzu na wyeksploatowanych kopalniach, na pustyni na morzu, jeziorze, wszedzie. .wymogi pod tą inwestycję Panie Prezydencie to 2-3 zĺ za m2,jesteście specami od pędzlowania działek, to Dlaczego działkę przy ponad 100 000 mieście przy świetnie skomunikowanej drodze S22 wartej 150- 200 zł za m2 chcece oddac firmie, która Wam przecież NIE da tych pieniedzy, wydaje mi się że jeśli to nie głupota to w innym wypadku biuro antykorubcyjne będzie miało co robić.
No no mają tupet (2021.11.26)

info

31  
  5
Mówcie co chcecie ale 2.5 mln rocznie to konkretne pieniądze.
Takie buty (2021.11.26)
Nie zgadzam się kury nie bedo sie nieśli i krowy mleka nie bedo dawały. Ja się pytam po co to komu? Przecież to przycionga zaraze.
Witomin (2021.11.26)

info

3  
  5
@Takie buty - Tyle co roku (i więcej nawet)to ratuszowiki milionerom dokładają z naszych kieszeni w zwolnieniach z miejskich opłat, danin i podatków, w prywaciarskich drogach dla pazernej burzuazji czy inszych zaPOmogach płynących szerokim strumieniem z kasy miejskiej do najchciwszych z chciwych, czyli burżuazji i wyzyskiwaczy. [zdj. Przedsiębiorcy-złodzieje zgarnęli antykryzysowe tarcze, kupili za to nieruchomości i luksusowe samochody (OK, muszą na nie poczekać, bo są przestoje, ale jednak), a jak tarcze się skończyły, to wykorzystali okazję, by pod płaszczykiem inflacji podwyższyć ceny/marże (taki quasi-efekt capuccino). Za tę zaś kasę zaraz ruszą na Zanzibary, żeby jeszcze wykorzystać koniunkturę. A jak się skończy, to zwolnią pracowników, bo nie będzie hajsu na kolejne postojowe:)Tak właśnie działa złodziejski "wolny rynek"w złodziejskiej, dręczącej i wyzyskującej od 32 lat pracowników, zaś w spasioną rzyć wchodzącej złodziejskiemu kapitałowi, Polsce. To teraz już wiecie, skąd wzięła się dziś inflacja nad Wisłą. ] #TarczaAntykryzysowa, #roszczeniowcy, #pazerność, #egoizm, #inflacja, #TaxTheRich! 🚩
lubie.kefir (2021.11.26)
Wydzierżawić ziemię za 13 tys/ha to chyba dobra cena co? Inwestycja nie taka jakby chciała część mieszkańców ale ważne że przychód dla miasta. Będzie na inwestycje
No i bajka (2021.11.26)
Popatrzcie jak to ludzie nie mają pojęcia, - wychodzi nieco ponad 1 zl za m2,czy jedzie z nami prokurator. Ço za bezsensowny biznes, założę się, że w krótkim czasie zmienią koncepcje zagospodarowania przynajmniej częsci tego terenu.
Prorok jakiś. (2021.11.26)

info

14  
  0
@No i bajka - Jak już wytniecie wszystkie lasy, zabetonujecie całą Bażantarnię i miasto, od Zatorza aż po Bielany, i zrobicie tu jeszcze większe wysypisko śmieci, z parkingiem, a składowisko odpadów chemicznych i może radioaktywnych do tego, to gwarantuję, że na tym też idzie dobry hajs zarobić; i może "inwestycja nie taka jakby chciała część mieszkańców, ale ważne że przychód dla miasta. Będzie na inwestycje", ratuszowe kołki; #ZabraćMatołectwuZapałki!
lubie.kefir (2021.11.26)
Tragedia tragedii. Ot i rządzący wymyślili, normalnie BRAWA z tym ze na pustej sali !!!
tutoo (2021.11.26)

info

11  
  0
@lubie.kefir - Często pan propagujesz okradanie ludzi tylko dlatego że są bogaci. A gdzie konstytutycjne równouprawnienie ?
System (2021.11.26)
Juz niedlugo będziemy mieli darmową energię. Oczywiscie na początek będzie platna, ale to będą grosze w porownaniu do dzisiejszych cen. Tesla opracowal to juz na przelomie XIX i XX wieku. A Ziemia idzie w wyzszy wymiar i zycie tych ktorzy wzniosą sie razem z planetą zamieni siě mozna smialo powiedziec w bajkę.
Odwagi w myśleniu i działani (2021.11.26)

info

1  
  5