UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@lubie.kefir - Jedni pracują i budują swoje firmy. Inni przychodzą i mówią "tax the Rich"(nie będę robił - oddawaj kasę ). Widać po której stronie jesteś. Tobie się po prostu należy. Tylko wstydu ci brak

Taka sytuacja