UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

I to ukazuje stan umysłowy Elblążan -wybierają najgorszy chłam "aby tylko PiS nie wygrał""na złość babci odmrożę sobie uszy"


Anuluj