UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
I to ukazuje stan umysłowy Elblążan -wybierają najgorszy chłam "aby tylko PiS nie wygrał""na złość babci odmrożę sobie uszy"
I to ukazuje stan umysłowy Elblążan -wybierają najgorszy chłam "aby tylko PiS nie wygrał""na złość babci odmrożę sobie uszy"