UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@System - Odpowiadam: - No na razie to przez 32 lata wyzyskiwacze i burżuje okradają Polaków na wszystkim - pensjach, stawkach, umowach o pracę (!), emeryturach i przyszłości - a do tego nachapać już się nawet nie mogą pompując szmal na konta w ramach różnych Tarcz Antykryzysowych dla byznesu po 1989 roku i bardziej współcześnie też. Zatem - jak już kapitał zwróci Polakom to, co im przez te ponad 3 dekady ukradł - ekhem, SPRYWATYZOWAŁ!, naturalnie - to pomyślimy wtedy ok. 2060 roku o jakiejś laurce dla pasożytów tuczących się naszym kosztem:)#TakBędzie! #TaxTheRich #WszystkieZwierzętaSąRówne! 🚩 #zarobasy
lubie.kefir