UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Juz niedlugo będziemy mieli darmową energię. Oczywiscie na początek będzie platna, ale to będą grosze w porownaniu do dzisiejszych cen. Tesla opracowal to juz na przelomie XIX i XX wieku. A Ziemia idzie w wyzszy wymiar i zycie tych ktorzy wzniosą sie razem z planetą zamieni siě mozna smialo powiedziec w bajkę.

Odwagi w myśleniu i działani