UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Juz niedlugo będziemy mieli darmową energię. Oczywiscie na początek będzie platna, ale to będą grosze w porownaniu do dzisiejszych cen. Tesla opracowal to juz na przelomie XIX i XX wieku. A Ziemia idzie w wyzszy wymiar i zycie tych ktorzy wzniosą sie razem z planetą zamieni siě mozna smialo powiedziec w bajkę.
Odwagi w myśleniu i działani