UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@No i bajka - Jak już wytniecie wszystkie lasy, zabetonujecie całą Bażantarnię i miasto, od Zatorza aż po Bielany, i zrobicie tu jeszcze większe wysypisko śmieci, z parkingiem, a składowisko odpadów chemicznych i może radioaktywnych do tego, to gwarantuję, że na tym też idzie dobry hajs zarobić; i może "inwestycja nie taka jakby chciała część mieszkańców, ale ważne że przychód dla miasta. Będzie na inwestycje", ratuszowe kołki; #ZabraćMatołectwuZapałki!
lubie.kefir