UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

No to juž idą na maxa NIE kryją się już, Bo I chyba nie wiedzą, że dziecko ma więcej rozumu, talkie miejsce na fotowoltanikę, przecież ją można wcisnąć wszędzie na dachu, na cmentarzu na wyeksploatowanych kopalniach, na pustyni na morzu, jeziorze, wszedzie. .wymogi pod tą inwestycję Panie Prezydencie to 2-3 zĺ za m2,jesteście specami od pędzlowania działek, to Dlaczego działkę przy ponad 100 000 mieście przy świetnie skomunikowanej drodze S22 wartej 150- 200 zł za m2 chcece oddac firmie, która Wam przecież NIE da tych pieniedzy, wydaje mi się że jeśli to nie głupota to w innym wypadku biuro antykorubcyjne będzie miało co robić.

No no mają tupet

Anuluj