UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wydzierżawić ziemię za 13 tys/ha to chyba dobra cena co? Inwestycja nie taka jakby chciała część mieszkańców ale ważne że przychód dla miasta. Będzie na inwestycje

No i bajka

Anuluj