UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wydzierżawić ziemię za 13 tys/ha to chyba dobra cena co? Inwestycja nie taka jakby chciała część mieszkańców ale ważne że przychód dla miasta. Będzie na inwestycje
No i bajka
Wydzierżawić ziemię za 13 tys/ha to chyba dobra cena co? Inwestycja nie taka jakby chciała część mieszkańców ale ważne że przychód dla miasta. Będzie na inwestycje
No i bajka