UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Popatrzcie jak to ludzie nie mają pojęcia, - wychodzi nieco ponad 1 zl za m2,czy jedzie z nami prokurator. Ço za bezsensowny biznes, założę się, że w krótkim czasie zmienią koncepcje zagospodarowania przynajmniej częsci tego terenu.

Prorok jakiś.