UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Popatrzcie jak to ludzie nie mają pojęcia, - wychodzi nieco ponad 1 zl za m2,czy jedzie z nami prokurator. Ço za bezsensowny biznes, założę się, że w krótkim czasie zmienią koncepcje zagospodarowania przynajmniej częsci tego terenu.

Prorok jakiś.

Anuluj