Wybrany wątek opinii
Wydzierżawić ziemię za 13 tys/ha to chyba dobra cena co? Inwestycja nie taka jakby chciała część mieszkańców ale ważne że przychód dla miasta. Będzie na inwestycje
Do moderacji
Odpowiedz
4
11
Do moderacji
Odpowiedz
8
4