Wybrany wątek opinii

Wydzierżawić ziemię za 13 tys/ha to chyba dobra cena co? Inwestycja nie taka jakby chciała część mieszkańców ale ważne że przychód dla miasta. Będzie na inwestycje
No i bajka (2021.11.26)
@No i bajka - Jak już wytniecie wszystkie lasy, zabetonujecie całą Bażantarnię i miasto, od Zatorza aż po Bielany, i zrobicie tu jeszcze większe wysypisko śmieci, z parkingiem, a składowisko odpadów chemicznych i może radioaktywnych do tego, to gwarantuję, że na tym też idzie dobry hajs zarobić; i może "inwestycja nie taka jakby chciała część mieszkańców, ale ważne że przychód dla miasta. Będzie na inwestycje", ratuszowe kołki; #ZabraćMatołectwuZapałki!
lubie.kefir (2021.11.26)
Powrót do komentarzy