74
24.11.2021

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Ja tam widzę miejsca na bloki mieszkalne, a nie biurowce, zobaczymy czy znajdą się chętni. .
Anonimek1 (2021.11.24)
40 % lokali do wynajęcia i to będzie kolejne !!!!!Jak to będzie ładnie wyglądało, na kżdym burowcu od strony kanału duże transparenty "DO WYNAJĘCIA"Idealna reklama, jak miasto umarłych bezie wyglądać
alex12@ (2021.11.24)
Etam, coś mje się zdaje, że chyba jednak bardziej przegrany życiowo i zbankrutowany moralnie jest każden anonimowy siurek, któren nawet pod swoim zafajdanym pluciem nie potrafi się POdPiSać:)O argumentacji na zadany temat to już nawet nie mówię:)No pochwalże się, cycu jeden z druigm, czegoś się w życiu dorobił i jakim to udacznikiem a społeczniakiem jesteś a zamkniesz Kolińskiemu japę na zawsze - czego się boisz, internetowy miękiszonie?:)#TaxTheRich 🚩
lubie.kefir (2021.11.24)
Firma już wkrótce będzie się ubiegała o zmianę planu zagospodarowania i zbuduje tam uczciwe mieszkania o podwyższonym standardzie. .. No chyba, że ma naprawdę konkretną forsę do utopienia albo powierzchnie biurowe zakontraktowało miasto dla Port Morski Elbląg sp. z o. o. gdyż jego dynamiczny rozwój będzie wymagał stosownych powierzchni biurowych dla tej strategicznej, z punktu widzenia rozwoju miasta, firmy operującej, na razie (! ), na parkingu dla TIRów. zAment.
GłębokaMyśl (2021.11.24)
W naszym odrodzonym sojuszu elblasko robotniczo-chłopskim nie ma miejsca na nowoczesne budynki. Nie ma miejsca na żadne budynki. Budujmy huty, kopalnie i pomniki Dzierżyńskiego. Niech się święci 22 Lipca
Tow.RupertKorpinski (2021.11.24)

info

7  
  10
Elbląg będzie miał swój mordor ?
:-) (2021.11.24)

info

10  
  5
Gdzie centrum miasta a gdzie wyspa panie Domeradzki
Ciekawy (2021.11.24)

info

3  
  2
Portelu, nie cenzuruj - dejże odpowiedzieć anonimowej troll-hołocie, skoro się sama prosi;
lubie.kefir (2021.11.24)

info

3  
  10
Kolejna nieudana inwestycja wróblewskiego ? Jak EPT, mosty, wschodnia. .. ..
hamulcowy (2021.11.24)
Zabudowa ladna, tylko dlaczego na biura, a nie mieszkania?Czy biurowce wymagaja takiego wygladu i tak prestizowej lokalizacji?Glupota nie zna granic.
Nom (2021.11.24)

info

4  
  9