A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Ja tam widzę miejsca na bloki mieszkalne, a nie biurowce, zobaczymy czy znajdą się chętni. .
40 % lokali do wynajęcia i to będzie kolejne !!!!!Jak to będzie ładnie wyglądało, na kżdym burowcu od strony kanału duże transparenty "DO WYNAJĘCIA"Idealna reklama, jak miasto umarłych bezie wyglądać
Firma już wkrótce będzie się ubiegała o zmianę planu zagospodarowania i zbuduje tam uczciwe mieszkania o podwyższonym standardzie. .. No chyba, że ma naprawdę konkretną forsę do utopienia albo powierzchnie biurowe zakontraktowało miasto dla Port Morski Elbląg sp. z o. o. gdyż jego dynamiczny rozwój będzie wymagał stosownych powierzchni biurowych dla tej strategicznej, z punktu widzenia rozwoju miasta, firmy operującej, na razie (! ), na parkingu dla TIRów. zAment.
W naszym odrodzonym sojuszu elblasko robotniczo-chłopskim nie ma miejsca na nowoczesne budynki. Nie ma miejsca na żadne budynki. Budujmy huty, kopalnie i pomniki Dzierżyńskiego. Niech się święci 22 Lipca
Elbląg będzie miał swój mordor ?
Gdzie centrum miasta a gdzie wyspa panie Domeradzki
Kolejna nieudana inwestycja wróblewskiego ? Jak EPT, mosty, wschodnia. .. ..
Zabudowa ladna, tylko dlaczego na biura, a nie mieszkania?Czy biurowce wymagaja takiego wygladu i tak prestizowej lokalizacji?Glupota nie zna granic.