UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

W naszym odrodzonym sojuszu elblasko robotniczo-chłopskim nie ma miejsca na nowoczesne budynki. Nie ma miejsca na żadne budynki. Budujmy huty, kopalnie i pomniki Dzierżyńskiego. Niech się święci 22 Lipca

Tow.RupertKorpinski

Anuluj