UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
W naszym odrodzonym sojuszu elblasko robotniczo-chłopskim nie ma miejsca na nowoczesne budynki. Nie ma miejsca na żadne budynki. Budujmy huty, kopalnie i pomniki Dzierżyńskiego. Niech się święci 22 Lipca
Tow.RupertKorpinski