UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Zabudowa ladna, tylko dlaczego na biura, a nie mieszkania?Czy biurowce wymagaja takiego wygladu i tak prestizowej lokalizacji?Glupota nie zna granic.
Nom
Zabudowa ladna, tylko dlaczego na biura, a nie mieszkania?Czy biurowce wymagaja takiego wygladu i tak prestizowej lokalizacji?Glupota nie zna granic.
Nom