UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zabudowa ladna, tylko dlaczego na biura, a nie mieszkania?Czy biurowce wymagaja takiego wygladu i tak prestizowej lokalizacji?Glupota nie zna granic.

Nom

Anuluj