Ja tam widzę miejsca na bloki mieszkalne, a nie biurowce, zobaczymy czy znajdą się chętni. .Anonimek1
Ja tam widzę miejsca na bloki mieszkalne, a nie biurowce, zobaczymy czy znajdą się chętni. .