A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@hamulcowy - Przestań trollować to inwestycja państwowa, miasto wniosło tylko działkę aportem.
@GłębokaMyśl - Kolejny odklejeniec, jak nie wiesz to nie komentuj, to inwestycja państwowa więc nie bój się firma nie straci nic bo te 90 milionów idzie z naszych. ..
@lubie.kefir - a po co sie podpisywac ? obowiazek jakis? RODO jest
Budować dzień i noc
BUDOWAĆ DZIEŃ I NOC
Budować dzień i noc
To wszystko w tym temacie.
@jarock600 - Pomniki, pomniczki. pomniczunie
miała być namiastka TRUSO. .. .będzie betonowo-szklany blok ? :(
@RobertKoliński - Tu MPZ Wyspy: www.planowanie.umelblag.pl/files/uchwaly/133u.jpg Nawet nie chce Ci się poszukać. Ciągle pier..sz głupoty i wciskasz chamski kit
"Jestem przekonany, że (. .. )i ściągnie do miasta firmy, które ulokują tu swoje oddziały. .. "
Bym się założył, ze nie wypełnia się sale tymi filiami, ale ze było 50 milionów i jest 90 mln to bierzem kasę - niech budują co dają.
Może jakby taka inwestycja była na kolei nad zalewowej uruchomionej przez większość czasu w roku nie wspominając o funkcjonalnym stadionie otwartym caly czas to nie byłoby jak starówka zimą czyli 'zamiera'.
W takiej surowej, zbyt nie różniącej się od zabudowy gdzie indziej poza latem to miałoby jakaś nosnosc marketingowa gdyby to była wysoka wieza. .. albo. .. plaża nieopodal piaszczysta z imitacjami palm oraz kiermasze z koszykami zadaszonymi do siedzenia przy kominku zimowym lub przyciągające wieczorem wytworne obserwatorium astronomiczne