74
24.11.2021

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@hamulcowy - Przestań trollować to inwestycja państwowa, miasto wniosło tylko działkę aportem.
SzokZkomentarzy (2021.11.24)
@GłębokaMyśl - Kolejny odklejeniec, jak nie wiesz to nie komentuj, to inwestycja państwowa więc nie bój się firma nie straci nic bo te 90 milionów idzie z naszych. ..
SzokZkomentarzy (2021.11.24)
@lubie.kefir - a po co sie podpisywac ? obowiazek jakis? RODO jest
(2021.11.24)
"Porta Mare"??? Kuźwa "Drzwi morskie"!!! „A niechaj narodowie wżdy postronni znają, iż Polacy nie gęsi, iż swój język mają. “ Ciekaw jestem kiedy w Polsce wprowadzą jako obowiązujący język urzędowy język angielski.
(2021.11.24)

info

3  
  2
@SzokZkomentarzy - Cyt. "miasto wniosło tylko działkę aportem"- to jaki to tworzy wobec tego aktualny stan prawny? PO CO miasto w ogóle to zrobiło, skoro wciąż NIE ISTNIEJE plan zgaospodarowania Wyspy Spichrzów? [Tzn. ja akurat wiem, dlaczego miasto to zrobiło, ale chcę zobaczyć, czy będą mieli odwagę się przyznać publicznie:)] #SzokZszokuZkomentarzy; #TaxTheRich 🚩
RobertKoliński (2021.11.24)
Budować dzień i noc BUDOWAĆ DZIEŃ I NOC Budować dzień i noc To wszystko w tym temacie.
jarock600 (2021.11.24)
@jarock600 - Pomniki, pomniczki. pomniczunie
(2021.11.24)
miała być namiastka TRUSO. .. .będzie betonowo-szklany blok ? :(
(2021.11.24)

info

5  
  8
@RobertKoliński - Tu MPZ Wyspy: www.planowanie.umelblag.pl/files/uchwaly/133u.jpg Nawet nie chce Ci się poszukać. Ciągle pier..sz głupoty i wciskasz chamski kit
jak kurczak to tylko z KFC (2021.11.24)
"Jestem przekonany, że (. .. )i ściągnie do miasta firmy, które ulokują tu swoje oddziały. .. " Bym się założył, ze nie wypełnia się sale tymi filiami, ale ze było 50 milionów i jest 90 mln to bierzem kasę - niech budują co dają. Może jakby taka inwestycja była na kolei nad zalewowej uruchomionej przez większość czasu w roku nie wspominając o funkcjonalnym stadionie otwartym caly czas to nie byłoby jak starówka zimą czyli 'zamiera'. W takiej surowej, zbyt nie różniącej się od zabudowy gdzie indziej poza latem to miałoby jakaś nosnosc marketingowa gdyby to była wysoka wieza. .. albo. .. plaża nieopodal piaszczysta z imitacjami palm oraz kiermasze z koszykami zadaszonymi do siedzenia przy kominku zimowym lub przyciągające wieczorem wytworne obserwatorium astronomiczne
mniam (2021.11.24)