Wybrany wątek opinii
Kolejna nieudana inwestycja wróblewskiego ? Jak EPT, mosty, wschodnia. .. ..
Do moderacji
Odpowiedz
7
8
@hamulcowy - Przestań trollować to inwestycja państwowa, miasto wniosło tylko działkę aportem.
Do moderacji
Odpowiedz
8
2
Do moderacji
Odpowiedz
4
14