Wybrany wątek opinii

Kolejna nieudana inwestycja wróblewskiego ? Jak EPT, mosty, wschodnia. .. ..
hamulcowy (2021.11.24)
@hamulcowy - Przestań trollować to inwestycja państwowa, miasto wniosło tylko działkę aportem.
SzokZkomentarzy (2021.11.24)
@SzokZkomentarzy - Cyt. "miasto wniosło tylko działkę aportem"- to jaki to tworzy wobec tego aktualny stan prawny? PO CO miasto w ogóle to zrobiło, skoro wciąż NIE ISTNIEJE plan zgaospodarowania Wyspy Spichrzów? [Tzn. ja akurat wiem, dlaczego miasto to zrobiło, ale chcę zobaczyć, czy będą mieli odwagę się przyznać publicznie:)] #SzokZszokuZkomentarzy; #TaxTheRich 🚩
RobertKoliński (2021.11.24)
Powrót do komentarzy