UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

40 % lokali do wynajęcia i to będzie kolejne !!!!!Jak to będzie ładnie wyglądało, na kżdym burowcu od strony kanału duże transparenty "DO WYNAJĘCIA"Idealna reklama, jak miasto umarłych bezie wyglądać

alex12@

Anuluj