UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
40 % lokali do wynajęcia i to będzie kolejne !!!!!Jak to będzie ładnie wyglądało, na kżdym burowcu od strony kanału duże transparenty "DO WYNAJĘCIA"Idealna reklama, jak miasto umarłych bezie wyglądać
alex12@
40 % lokali do wynajęcia i to będzie kolejne !!!!!Jak to będzie ładnie wyglądało, na kżdym burowcu od strony kanału duże transparenty "DO WYNAJĘCIA"Idealna reklama, jak miasto umarłych bezie wyglądać
alex12@