A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Jest jedno skrzyżowanie na którym dobrze światła działają - na Piłsudskiego z Królewiecką
żeby mieć zieloną falę trzeba jeździć prawidłowo i przestrzegać zasad ruchu drogowego. w elblągu to nawet parkować nie potrafią, że o innych wykroczeniach nie wspomnę.
Myślę że portel się zajmie albo angellaa merkelowaa. ..
Co do sekudników to pomysł był badany w kilku dużych miastach i nie wypalił. O ile na zachodzie może działa to u nas wyniki badania były takie że ci którzy byli pierwsi na skrzyżowaniu i tak nie ruszali dynamicznie bo byli pierwsi i mieli temat głęboko w poważaniu a ci którym się zapalało pomarańczowe lub nawet czerwone dociskali gaz do dechy żeby tylko przeskoczyć. Tak źle i tak nie dobrze a wystarczy się skupić na prowadzeniu auta a nie na pisaniu SMS i komunikatów na Messengerze co jest najczęstszą przyczyną zamulania na skrzyżowaniach
Za granicą działamy dobrze, tylko w polsze najpierw coś spier. .. później naprawiamy, ot taka nasza przypadłość brania 2x za to samo. Trzeba rozliczyć darmozjadów i rurociągów.
zrób to ty nierobie
@CNNN.. - Wszyscy narzekają na UM, ale jakoś nikt nie pomyśli o referendum. Za dwa lata to już będzie tylko wieś.
Sygnalizacja przy rynku Dąbka- Piłsudskiego- TRAGEDIA!
Ile jeszcze to będzie trwać, żeby przejść trzeba BIEC!!!!
Zlikwidować sygnalizację. To komunistyczny przeżytek. Tylko ronda mogą nas wyzwolić od korków wszelakich
Wincy przycisków na pełnych skrzyżowaniach. .. Przyciski som bardzo fajne. To dzięki nim można sobie postać bez sensu, bo się w porę nie nacisnęło guziczka. .. Zmian świateł to nie usprawnia, bo na pełnym skrzyżowaniu i tak każdy kierunek musi dostać swoją szansę na pokonanie skrzyżowania. .. ale w związku z dodatkowymi kosztami, które w ekstatycznej radości poniesie podatnik, zlecający zawsze może liczyć na bonusik od wykonawcy.