33
19.11.2021

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Jest jedno skrzyżowanie na którym dobrze światła działają - na Piłsudskiego z Królewiecką
kierowca bombowca (2021.11.19)

info

5  
  0
żeby mieć zieloną falę trzeba jeździć prawidłowo i przestrzegać zasad ruchu drogowego. w elblągu to nawet parkować nie potrafią, że o innych wykroczeniach nie wspomnę.
(2021.11.19)

info

3  
  4
Myślę że portel się zajmie albo angellaa merkelowaa. ..
(2021.11.19)

info

0  
  0
Co do sekudników to pomysł był badany w kilku dużych miastach i nie wypalił. O ile na zachodzie może działa to u nas wyniki badania były takie że ci którzy byli pierwsi na skrzyżowaniu i tak nie ruszali dynamicznie bo byli pierwsi i mieli temat głęboko w poważaniu a ci którym się zapalało pomarańczowe lub nawet czerwone dociskali gaz do dechy żeby tylko przeskoczyć. Tak źle i tak nie dobrze a wystarczy się skupić na prowadzeniu auta a nie na pisaniu SMS i komunikatów na Messengerze co jest najczęstszą przyczyną zamulania na skrzyżowaniach
Oczekuje fali hejtu (2021.11.19)
Za granicą działamy dobrze, tylko w polsze najpierw coś spier. .. później naprawiamy, ot taka nasza przypadłość brania 2x za to samo. Trzeba rozliczyć darmozjadów i rurociągów.
pathfinder (2021.11.19)

info

5  
  0
zrób to ty nierobie
(2021.11.19)
@CNNN.. - Wszyscy narzekają na UM, ale jakoś nikt nie pomyśli o referendum. Za dwa lata to już będzie tylko wieś.
(2021.11.20)
Sygnalizacja przy rynku Dąbka- Piłsudskiego- TRAGEDIA! Ile jeszcze to będzie trwać, żeby przejść trzeba BIEC!!!!
(2021.11.20)

info

2  
  0
Zlikwidować sygnalizację. To komunistyczny przeżytek. Tylko ronda mogą nas wyzwolić od korków wszelakich
Rondolog (2021.11.21)

info

4  
  1
Wincy przycisków na pełnych skrzyżowaniach. .. Przyciski som bardzo fajne. To dzięki nim można sobie postać bez sensu, bo się w porę nie nacisnęło guziczka. .. Zmian świateł to nie usprawnia, bo na pełnym skrzyżowaniu i tak każdy kierunek musi dostać swoją szansę na pokonanie skrzyżowania. .. ale w związku z dodatkowymi kosztami, które w ekstatycznej radości poniesie podatnik, zlecający zawsze może liczyć na bonusik od wykonawcy.
GłębokaMyśl (2021.11.22)

info

0  
  0