Wybrany wątek opinii
A czy ta firma również może zająć się zaprogramowaniem sygnalizacji? Bo w tej chwili podczas jazdy na każdym skrzyżowaniu jest czerwone światło. Chcemy zielonej fali!
Fajnie by było zainstalować sekundniki na dużych skrzyżowaniach. Pozdrawiam.
Do moderacji
Odpowiedz
41
2
jeżeli na każdym skrzyżowaniu jest czerwone to prawidłowo. po zmianie świateł na każdym będzie zielone. poprostu jeździsz o nieodpowiedniej porze. .
Do moderacji
Odpowiedz
5
7
To niestety prawda w Elblągu światła działają jak by to był rzut monetą. Jest jednym z najgorszych miast jeżeli chodzi o rozwiązanie działania świateł.
Do moderacji
Odpowiedz
12
1
Co do sekudników to pomysł był badany w kilku dużych miastach i nie wypalił. O ile na zachodzie może działa to u nas wyniki badania były takie że ci którzy byli pierwsi na skrzyżowaniu i tak nie ruszali dynamicznie bo byli pierwsi i mieli temat głęboko w poważaniu a ci którym się zapalało pomarańczowe lub nawet czerwone dociskali gaz do dechy żeby tylko przeskoczyć. Tak źle i tak nie dobrze a wystarczy się skupić na prowadzeniu auta a nie na pisaniu SMS i komunikatów na Messengerze co jest najczęstszą przyczyną zamulania na skrzyżowaniach
Do moderacji
Odpowiedz
7
0
Sekundniki są bezużyteczne, bo poprawiają bezpieczeństwo i płynność ruchu. Będzie za to więcej skrzyżowań z przyciskami dla pieszych, bo te są kompletnie bez sensu, zwłaszcza w świetle obowiązujących dzisiaj regulacji o pierwszeństwie pieszego. .. ale to nowoczesna infrastruktura, dzięki której miasto staje się nowocześniejsze i potężniejsze. ..
Do moderacji
Odpowiedz
0
0