Wybrany wątek opinii

A czy ta firma również może zająć się zaprogramowaniem sygnalizacji? Bo w tej chwili podczas jazdy na każdym skrzyżowaniu jest czerwone światło. Chcemy zielonej fali! Fajnie by było zainstalować sekundniki na dużych skrzyżowaniach. Pozdrawiam.
(2021.11.19)
jeżeli na każdym skrzyżowaniu jest czerwone to prawidłowo. po zmianie świateł na każdym będzie zielone. poprostu jeździsz o nieodpowiedniej porze. .
(2021.11.19)
To niestety prawda w Elblągu światła działają jak by to był rzut monetą. Jest jednym z najgorszych miast jeżeli chodzi o rozwiązanie działania świateł.
(2021.11.19)
Co do sekudników to pomysł był badany w kilku dużych miastach i nie wypalił. O ile na zachodzie może działa to u nas wyniki badania były takie że ci którzy byli pierwsi na skrzyżowaniu i tak nie ruszali dynamicznie bo byli pierwsi i mieli temat głęboko w poważaniu a ci którym się zapalało pomarańczowe lub nawet czerwone dociskali gaz do dechy żeby tylko przeskoczyć. Tak źle i tak nie dobrze a wystarczy się skupić na prowadzeniu auta a nie na pisaniu SMS i komunikatów na Messengerze co jest najczęstszą przyczyną zamulania na skrzyżowaniach
Oczekuje fali hejtu (2021.11.19)
Sekundniki są bezużyteczne, bo poprawiają bezpieczeństwo i płynność ruchu. Będzie za to więcej skrzyżowań z przyciskami dla pieszych, bo te są kompletnie bez sensu, zwłaszcza w świetle obowiązujących dzisiaj regulacji o pierwszeństwie pieszego. .. ale to nowoczesna infrastruktura, dzięki której miasto staje się nowocześniejsze i potężniejsze. ..
GłębokaMyśl (2021.11.22)
Powrót do komentarzy